Jeziory

Pniewy koło Grójca

Description

Firma to dynamicznie rozwijający się, godny zaufania Operator Usług Logistycznych, stale zwiększający własne powierzchnie magazynowe, specjalizujący się w kompleksowej obsłudze e-commerce, co-packingu oraz logistyce magazynowej. Nasze wzrastające doświadczenie z jednej strony oraz innowacyjność i kreatywność z drugiej, zapewniają zrównoważony rozwój biznesu i jego sukces.
Nasi klienci (od małych start-up'ów po międzynarodowe korporacje) charakteryzują się ogromną różnorodnością posiadanych procedur, wymagań i możliwości, dlatego elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta jest dla nas niezmiernie istotne. Otwartość nie tylko na potrzeby naszych klientów, ale wykorzystywanie naszego know-how we wspieraniu ich własnych procesów, aby były bardziej optymalne i ekonomiczne sprawia, że ich biznesy wzrastają, a nasi klienci doceniają nas jako rzetelnego, wiarygodnego i elastycznego partnera, który zapewniając przeszkolony i dedykowany do obsługi każdego klienta zespół ludzi wraz z odpowiedzialnym za całość opiekunem, sprawia, że czują się bardziej komfortowo, bezpośrednio ii profesjonalnie obsługiwani. Nasz sukces więc to również wartościowi pracownicy, którym zależy na jakości usług i informacji, którzy łączą doświadczenie z otwartością na ciągły rozwój własny i firmy.
Zwłaszcza w dzisiejszych czasach szybka i dokładna informacja jest bardzo ważnym elementem dla nas, naszych partnerów biznesowych oraz Klientów.
Fakt, że rzetelnie zarządzamy różnorodnymi projektami i optymalizujemy nasze działania sprawia, że jesteśmy rozpoznawalnym, konkurencyjnym i poszukiwanym operatorem logistycznym.


Centrum Logistyczne to nowoczesny magazyn klasy A o powierzchni 14.500m2. Wyposażone jest w regały wysokiego składu, antresolę z regałami półkowymi i systemem automatyki oraz powierzchnie bezregałowe. Firma posiada również miejsce uznane do odpraw celnych, skład celny, dział e-Commerce oraz Co-packingu wyposażony w nowoczesne maszyny foliujące i zgrzewające. Usługi obejmują fulfillment, omichannel logistics, pełny outsourcing procesów magazynowych, kompletację, pakowanie i wysyłkę oraz wiele usług dodatkowych jak przepakowanie, foliowanie czy stickerowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce, zespołowi profesjonalistów, nowoczesnemu wyposażeniu, a także współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, zapewniamy elastyczność i najwyższy poziom usług. Obsługa wielu branż (zabawki, książki, art spożywcze, kosmetyki, AGD) w jednym miejscu, automatyzacja oraz coraz szersza gama usług budują przewagę konkurencyjną.

Specification

Type: Warehouse class A

Height: 10

Dimensions: 100x45 m

Size: 4500

Size to rent: 4500

Number of gates: 11

Heating

Standalone surface

Security

Selfservice

Access by truck

Access by delivery truck

Additional services

Further distribution of goods

Transshipment

Co-packing

Confectioning

Unloading

Height of ramp: 1

Unloading tools

Conditions

High bay warehouse

Humidity range in %: 56% - 65%

Temperature range in ℃: 13℃ - 20℃

Additional equipment

CCTV monitoring

Forklift

The finger truck

Stretch

Warehouse documentation tools / software

Insurance

Insurance amount: 8000000

Additional conditions

Time window for unloading (min):

Notification (hours):


Pricing (BRUTTO)

  • Square meter (m2) 0.73 PLN
  • Price per day 3 300.00 PLN

Working hours

  • Monday 08:00 - 17:00
  • Tuesday 08:00 - 17:00
  • Wednesday 08:00 - 17:00
  • Thursday 08:00 - 17:00
  • Friday 08:00 - 17:00
  • Saturday Closed
  • Sunday Closed